Monitor Video Conference Dell 24″ S2422HZ, 60.47 cm LED IPS FHD, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 75 Hz, Aspect ratio: 16:9, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Backlight: LED, Brightness: 250 cd/m² (typical), Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Pixel per inch (PPI): 92.56, Pixel pitch: 0.2745(H) mm x 0.2745 (V) mm, Viewing angle: Horizontal: 178° (typical), Vertical: 178° (typical), Response time (Gray to Gray): 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), 4 ms (Extreme mode), Color depth: 16.7 million colors (6 bit+FRC), Color gamut: 99% sRGB with hardware low blue light, Connectivity: 1 x DP 1.2 (HDCP1.4), 1 x HDMI1 .4 (HDCP1.4), 1 x USB-C (Alternate mode with DisplayPort 1.2, USB 3.2 Gen 1 upstream port, Power Delivery PD up to 65 W), 1 x USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) downstream with BC1.2 charging at 2A (maximum), 1 x USB 3.2 downstream, 1 x 1 x 3.5 mm audio- out jack, Adjustability: Height adjustable stand: 110 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Pivot: -90° to 90°, Cable management: Yes, Dell Display Manager (DDM) compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Speakers (2 x 5 W), IR Camera can support 2560 x 1920 resolution, Dimensions (with stand): Height (extended): 488.40 mm, Height (compressed): 378.40 mm, Width: 537.80 mm, Depth: 174.70 mm, Weight with stand assembly and cables: 5.60 kg, What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, USB 3.2 Gen 1 Type-C cable (C to C), 3y warranty
Monitoare LED
Monitor Video Conference Dell 24" S2422HZ,LED IPS FHD, 1920 x
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.167,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Videoconferinta |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Front bezel colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Colour gamut | 99% |
| Feet colour | Silver |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Display diagonal (metric) | 60.47 cm |
| Built-in camera | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Bezel width (side) | 5.38 mm |
| Bezel width (top) | 5.37 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Height (without stand) | 323.6 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 720p, 1080i, 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 90 kHz |
| Height adjustment | 11 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 755430 |
| Depth (with stand) | 174.7 mm |
| Height (with stand) | 488.4 mm |
| Depth (without stand) | 56.7 mm |
| Weight (without stand) | 3.88 kg |
| Bezel width (bottom) | 2.17 cm |
Nu există recenzii încă.