| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
165 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Standarde |
NTSC: 102% Coverage
sRGB: 119% Coverage Adobe RGB: 100% Coverage DCI-P3: 93% Coverage |
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
30 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 3 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 605 x 402-532 x 259 mm
Fara suport: 605 x 368 x 95 mm |
| Greutate |
Cu suport: 8.3 kg
Fara suport: 5.6 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free FreeSync Premium |
| Curbat |
Da
|
| Curbura |
1000R
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+22
|
| Picior pivotant |
-30/+30
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
4x USB 3.2 (1 upstream, 3 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor WLED AOC C27G3U/BK, 27inch, FHD VA, 4ms, 165Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.940,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Adobe RGB coverage | 100% |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| RMS rated power | 3 W |
| Depth (with stand) | 258.8 mm |
| Pixel pitch | 0.3108 x 0.3108 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Feet colour | Black, Red |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| sRGB coverage (typical) | 119% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Number of OSD languages | 19 |
| Width (with stand) | 605 mm |
| Width (without stand) | 605 mm |
| Depth (without stand) | 95 mm |
| Height (without stand) | 367.5 mm |
| Viewable size, vertical | 59.7 cm |
| DCI-P3 coverage | 93% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 608734 |
| Weight (with stand) | 5.55 kg |
Nu există recenzii încă.