| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
34 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
3440 x 1440 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
21:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
300 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 808.4 x 528.2 x 237.4 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 8.1 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu DisplayPort
Cablu HDMI |
| Curbat |
Da
|
| Curbura |
1500R
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
3.5 – 21.5
|
| Picior pivotant |
30 grade
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor WLED AOC CU34G2X/BK, 34inch, UWQHD VA, 1ms, 144Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
5 în stoc
3.266,00lei
5 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Screen curvature | 150 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Boxe integrate | Nu |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Detachable stand | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Weight (without stand) | 6.6 kg |
| HD type | Quad HD |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Weight (with stand) | 8.1 kg |
| Charging port type | USB Type-A |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Depth (with stand) | 237.4 mm |
| sRGB coverage (typical) | 119% |
| Height (without stand) | 367.5 mm |
| Display diagonal (metric) | 86.4 cm |
| Width (with stand) | 808.4 mm |
| Width (without stand) | 808.4 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 146 Hz |
| AMD FreeSync refresh rate range | 30 – 144 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388210 |
| Height (with stand) | 528.2 mm |
| Depth (without stand) | 102.9 mm |
Nu există recenzii încă.