Xiaomi Poco M4 5G 6/128GB DS Power Black
Monitoare LED
test Xiaomi Poco M4 5G 6/128GB DS Power Black
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.193,99lei
Stoc epuizat
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Wi-Fi | Yes |
| Interfata HDD extern | LED |
| Bluetooth | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Capacitate card | 128 GB |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Tip card | SDXC |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate HDD intern | 8 TB |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| Buffer HDD intern | 128 MB |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Alimentare USB | Nu |
| Capacitate HDD Nas | 12 TB |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Format | M.2 |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Capacitate | 250 GB |
| Interfata | SATA |
| Scriere Max | intre 550 – 750 MB/s |
| Suport NVMe | Nu |
| Citire max | Peste 7000 MB/s |
| Iluminare led | Da |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Continuous video playback time | 22 h |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Rear camera type | Dual camera |
| Second rear camera aperture number | 2.4 |
| Mobile network generation | 5G |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Face recognition | Yes |
| Video recording modes | 720p, 1080p |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Platform | Android |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| RAM capacity | 6 GB |
| RAM type | LPDDR4X |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Rear camera aperture number | 2.2 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| NFC | Da |
| Front camera type | Single camera |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Subscription type | No subscription |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| 3G standards | WCDMA |
| Fast charging | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Brand | Xiaomi |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Resolution at capture speed | 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps |
| Operating system fork | MIUI 13 |
| SIM card ejector pin | Yes |
| Native aspect ratio | 20:9 |
| FM radio | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Graphics card | Mali-G57 MC2 |
| Protective case | Yes |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, ASF, AVI, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| 5G standard | NR |
| AC adapter power | 22.5 W |
| Display resolution | 2408 x 1080 pixels |
| 5G data rate (max) | 2.77 Gbit/s |
| Talk time (3G) | 32 h |
| Continuous audio playback time | 189 h |
| Continuous navigation | 16 h |
| Colour name | Power Black |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Conectivitate internet | 5G |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiune ecran (inch) | Peste 6 inch |
| Numar nuclee | 8 |
| Memorie Interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Tehnologie | 5G |
| Culoare | Negru |
| Rezolutie camera principala: | 10 – 19 Mp |
Nu există recenzii încă.