Multifunctional inkjet color CISS Epson L15150, dimensiune A3 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), duplex, viteza 32ppm alb-negru, 22ppm color, rezolutie 4800×2400 dpi, alimentare hartie 250 coli, scanner CIS rezolutie 2400×1200 dpi, ADF 50 coli, fax memorie 550 pagini, trimitere fax de la PC interfata: USB 2.0, Ethernet, Wireless, Wi-Fi Direct, Epson Connect, consumabile: C13T06C14A black 7.5k pagini, C13T06C24A cyan 6k pagini, C13T06C34A magenta 6k pagini, C13T06C44A yellow 6k pagini.
Multifunctional inkjet color CISS Epson L15150, dimensiune A3 (Printare, Copiere,
57 în stoc
6.132,99lei
57 în stoc
| Alimentator automat documente | Da |
|---|---|
| Mod imprimare | Color |
| Duplex imprimare | Automat |
| Fax | Da |
| Format imprimare | A3 |
| Conectivitate | USB+LAN+WLAN |
| Volum lunar imprimare | max-10.000pgs |
| Viteza imprimare | 30-40ppm |
| Display | LCD |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex copying | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 50 sheets |
| Direct printing | Yes |
| Colour display | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | AC |
| Width | 51.5 mm |
| Control type | Touch |
| Print technology | Inkjet |
| Number of print cartridges | 4 |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Duplex printing mode | Auto |
| Market positioning | Home & office |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Total number of input trays | 2 |
| Scan technology | CIS |
| Image formats supported | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Document formats supported | |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Epson Connect, Epson Remote Print, Epson iPrint, Google Cloud Print |
| Printing | Colour printing |
| Copying | Colour copying |
| Fax transmission speed | 3 sec/page |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Speed dialling | Yes |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A3, A3+, A4, A5, A6 |
| Faxing | Colour faxing |
| Error Correction Mode (ECM) | Yes |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Duplex copying mode | Auto |
| Duplex faxing | Yes |
| Power consumption (sleep) | 0.8 W |
| Depth | 500 mm |
| Height | 350 mm |
| Borderless printing | Yes |
| Paper tray media types | Envelopes |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 32 ppm |
| Time to first page (black, normal) | 5.5 s |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B6 |
| Envelopes sizes | 10, DL |
| Paper tray media weight | 64 – 255 g/m² |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 22 ppm |
| Duplex scanning mode | Auto |
| Maximum resolution | 4800 x 2400 DPI |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 25 ipm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 12 ipm |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 16 ppm |
| Duplex print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 9 ppm |
| Time to first page (colour, normal) | 8.5 s |
| Scan speed (colour) | 9 ppm |
| Scan speed (black) | 26 ppm |
| Duplex scan speed (colour) | 6 ppm |
| Duplex scan speed (black) | 11.5 ppm |
| Fax memory | 550 pages |
| Maximum ISO A-series paper size | A3+ |
| Power consumption (copying) | 19 W |
| Power consumption (ready) | 8.9 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.13 kWh/week |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Weight | 20.2 kg |
| Included cartridge capacity (CMY) | 2800 pages |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.