Multifunctional inkjet color CISS Epson L6570, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), viteza 32 ppm alb-negru, 32ppm color, rezolutie 4800×1200 dpi, alimentare hartie 550 coli, scanner CIS rezolutie 1200×2400 dpi, DADF, fax memorie 550 pagini, interfata: USB 2.0, Ethernet, Wireless, WI-FI Direct, consumabile: (BK 4.5K, CMY 2.8K pagini incluse) 112 Ecotank, C13T06C14A 7.5k pagini, C13T06C24A 6k pagini, C13T06C34A 6k pagini, C13T06C44A 6k pagini.
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L6570, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Producator:
Epson
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.503,00lei
Stoc epuizat
| Alimentator automat documente | Da |
|---|---|
| Mod imprimare | Color |
| Duplex imprimare | Automat |
| Fax | Da |
| Format imprimare | A4 |
| Conectivitate | USB+LAN+WLAN |
| Volum lunar imprimare | max-10.000pgs |
| Viteza imprimare | 30-40ppm |
| Print technology | Laser |
| Duplex printing | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Scanner type | ADF scanner |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Direct printing | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Built-in display | Yes |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Duplex printing mode | Auto |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Market positioning | Home & office |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Scan technology | CIS |
| Image formats supported | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Document formats supported | |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Printing | Colour printing |
| Fax transmission speed | 3 sec/page |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Auto-redialing | Yes |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Faxing | Colour faxing |
| All-In-One-multitasking | Yes |
| Total number of input trays | 3 |
| Depth | 500 mm |
| Height | 350 mm |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 32 ppm |
| ISO C-series sizes (C0...C9) | C4, C6 |
| Time to first page (black, normal) | 5.5 s |
| Total output capacity | 125 sheets |
| Envelopes sizes | 10, DL |
| Paper tray media weight | 64 – 255 g/m² |
| Auto document feeder (ADF) output capacity | 50 sheets |
| Duplex scanning mode | Auto |
| Multi-Purpose tray input capacity | 550 sheets |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 25 ipm |
| Fax memory | 550 pages |
| Time to first page (colour, normal) | 6 s |
| Manual feeder | No |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 25 ipm |
| Weight | 17.8 kg |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Print speed (black, draft quality, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Maximum duty cycle | 4500 pages per month |
| Width | 425 mm |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.