UBIQUITI CKG2-RM G2 Cloud Key Rack Mount
Periferice Diverse
Accesoriu Rack Ubiquiti CKG2-RM pentru Cloud Key
Producator:
Ubiquiti
Disponibilitate:
Stoc epuizat
777,99lei
Stoc epuizat
| Interfata | Other |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | Black, Silver |
| Compatibility | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Width | 481.5 mm |
| Depth | 47 mm |
| Height | 43.7 mm |
| Weight | 600 g |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.