D-Link 4G LTE USB adapter DWM-222, USB 2.0 interface, microSD card for storage expansion, Integrated SIM card slot, up to 150 Mbps download.
Periferice Diverse
Modem USB D-Link DWM-222 4G LTE, USB 2.0, slot SIM
Producator:
D-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
568,99lei
Stoc epuizat
| Versiune USB | 2.0 |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Device type | Cellular network modem |
| Market positioning | Portable |
| Data network | LTE |
| 2G standards | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standards | DC-HSPA+, HSPA, UMTS, WCDMA |
| 4G bands supported | 800,1800,2600 MHz |
| UMTS bands supported | 900,2100 MHz |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Certification | RoHS, CE, WHQL |
| Weight | 33 g |
| Dimensions (WxDxH) | 34 x 103 x 11.5 mm |
| Package width | 111 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Package height | 21 mm |
| Package weight | 79 g |
| Shipping (inner) case gross weight | 8.06 kg |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Pallet gross length | 110 cm |
| Pallet height (air) | 177.3 cm |
| Pallet gross weight (air) | 405 kg |
| Products per pallet (air) | 3840 pc(s) |
| Pallet height (sea) | 177.3 cm |
| Pallet gross weight (sea) | 405 kg |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 48 pc(s) |
| Products per pallet (sea) | 3840 pc(s) |
| Shipping (inner) case width | 24.5 cm |
| Shipping (inner) case length | 60.5 cm |
| Shipping (inner) case height | 27.3 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 6.32 kg |
| Products per shipping (inner) case | 80 pc(s) |
| Minimum RAM | 128 MB |
| Minimum storage drive space | 50 MB |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.