TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 cu sistem Alexa integrat, DECO VOICE X20 2PK; Standarde wireless: IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, viteza WIFI: 5 GHz: 1201 Mbps, 2.4 GHz: 574 Mbps, 2 x antene interne, Dual-Band, MU-MIMO, Procesor: 1.5 GHz Quad- Core, difuzor 5w, 2 x porturi Gigabit.
Routere Wireless
TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 cu sistem Alexa
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
13 în stoc
2.665,99lei
13 în stoc
| ADSL | No |
|---|---|
| Frequency band | DualBand |
| Port-Type | Gigabit |
| WAN-Ports | 1 |
| Wireless-Speed | 1750Mbps |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 2 |
| USB Port | No |
| WiFi-Standard | ax |
| Qty-in-pack | 2 |
| Segment | Consumer |
| Portabil | Nu |
| Tehnologie | WiFi 6 |
| Tip Antena | Interna |
| Porturi | Gigabit |
| Suport SIM | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Numar Porturi | 2 |
| Interfata | RJ-45 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| Port forwarding | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Guest access | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| MIMO | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Ethernet cable | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Parental control | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1201 Mbit/s |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| AC adapter output current | 1.5 A |
| Dynamic IP | Yes |
| Static IP | Yes |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE) | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Number of units included | 2 pc(s) |
| IGMP proxy | Yes |
| Tagged VLAN | Yes |
| Apps supported | TP-Link Deco |
| Firmware upgradeable via | Network |
| AC adapter input current | 0.6 A |
| Speaker power | 5 W |
| NAT functionality | Port Forwarding UPnP |
| Supported WAN type | Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Operating modes | Router, Access Point |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.