TP-Link Sistem Mesh Wi-Fi pentru întreaga casă AC1200, DECO M4(3-PACK); Procesor: Quad-core CPU; Interfață: 2 Gigabit Ethernet Ports (WAN/LAN auto-sensing) per Deco unit; 2 internal dual-band antennas per Deco unit; Flash: 16 MB; SDRAM: 128 MB; Standarde Wireless: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; Frecvență: 2.4 GHz and 5 GHz; Rată de Semnal: 300 Mbps on 2.4 GHz, 867 Mbps on 5 GHz; Alimentare Externă: 12 V/1.2 A;
Routere Wireless
TP-Link Sistem Mesh Wi-Fi pentru întreaga casă AC1200, DECO M4(3-PACK);
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
6 în stoc
1.107,98lei
6 în stoc
| Segment | Consumer |
|---|---|
| Portabil | Nu |
| Tehnologie | WiFi 5 |
| Tip Antena | Interna |
| Porturi | Gigabit |
| Suport SIM | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Numar Porturi | 2 |
| Interfata | RJ-45 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Port forwarding | Yes |
| Guest access | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| BeamForming | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet cable | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Parental control | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| WLAN data transfer rate (second band) | 867 Mbit/s |
| Firewall security | SPI |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Dynamic IP | Yes |
| Static IP | Yes |
| AC adapter output current | 1.2 A |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Number of units included | 3 pc(s) |
| WLAN data transfer rate (max) | 1167 Mbit/s |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.