Razer Enki – Black – Gaming Chair with Enhanced Customization
Scaune gaming
Razer Enki – Black – Gaming Chair with Enhanced Customization
Producator:
Razer
Disponibilitate:
11 în stoc
2.763,99lei
11 în stoc
| Tip spatar | Ajustabil |
|---|---|
| Pernita cap | Nu |
| Pernita lombara | Nu |
| Material | Piele sintetica |
| Brate | Reglabile |
| Suport picioare | Nu |
| Frame material | Aluminium |
| Armrest | Yes |
| Headrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Seat type | Upholstered seat |
| Backrest type | Upholstered backrest |
| Frame colour | Black |
| Armrest type | Hard armrest |
| Adjustable seat height | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable armrest | Yes |
| Seat colour | Black |
| Backrest colour | Black |
| Side protection | Yes |
| Minimum user height | 166.5 cm |
| Maximum user height | 204 cm |
| Backrest angle range | 90 – 152° |
| Height (min) | 128 cm |
| Height (max) | 138 cm |
| Seat width | 45.5 cm |
| Seat height (min) | 44.5 cm |
| Seat height (max) | 54.5 cm |
| Seat depth | 52.5 cm |
| Backrest height | 83.5 cm |
| Backrest width | 50 cm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.