| Design soundbar | Cu subwoofer |
| Subwoofer wireless | Da |
| Numar canale | 5.1 |
| Putere | 380 W |
| Putere soundbar | 200 W |
| Putere subwoofer | 180 W |
| Culoare | Negru |
Sisteme audio
Soundbar Horizon Acustico HAV-H8700, 5.1.2, Dolby Atmos, 380W, Subwoofer Wireless,
Producator:
Horizon
Disponibilitate:
100 în stoc
2.241,98lei
100 în stoc
| Producator | HORIZON |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Amplificator | Activ |
| Putere RMS | ≥101W |
| Bluetooth | Da |
| Optic | Da |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Tip sistem | 5.1 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | TV / Home cinema |
Tastatura gaming CORSAIR K55 CORE RGB USB 2.0 or Type
Nu există recenzii încă.