SSD Goodram, CL100, 120GB, 2.5″, SATA III (6 GB/s), R/W speed: up to 485MB/s/380MB/s
SSD-uri Interne
SSD GoodRam CL100 Gen.3, 120GB, 2.5", SATA III
Producator:
Goodram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
72,00lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Interfață SSD | SATA |
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 120GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | No |
| Hardware encryption | No |
| Memory type | 3D NAND |
| Interfata | SATA |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Format | 2.5 inch |
| Capacitate | 120 GB |
| Scriere Max | sub 400 MB/s |
| TBW rating | 90 |
| SSD form factor | 2.5 |
| Read speed | 500 MB/s |
| SSD capacity | 120 GB |
| Write speed | 360 MB/s |
| Producator | GOODRAM |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.