SSD Goodram, PX500, 256GB, M2 2280, PCIe NVMe gen 3 x4 (M key), R/W speed: up to 1850MB/s/950MB/s
SSD-uri Interne
SSD Goodram PX500, 256GB, NVMe, M.2
Producator:
Goodram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
259,99lei
Stoc epuizat
| Interfață SSD | PCI-E |
|---|---|
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 256GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| SSD form factor | M.2 |
| Hardware encryption | No |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Memory type | 3D NAND |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Capacitate | 256 GB |
| Citire max | 1500 – 2000 MB/s |
| NVMe version | 1.3 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| M.2 key ID | M |
| Scriere Max | 750 – 1500 MB/s |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Write speed | 950 MB/s |
| SSD capacity | 256 GB |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Read speed | 1850 MB/s |
| TBW rating | 170 |
| Producator | GOODRAM |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.