SKU: PBU480GS25SSDR
Producator: Patriot
Disponibilitate:
Stoc epuizat
440,98lei
Stoc epuizat
Form Factor 2.5 inch
Capacitate 120 GB
Interfata SATA III
Rata de transfer la citire (MB/s) 560
Rata de transfer la scriere (MB/s) 540
Altele Suport TRIM MTBF 2000000 ore Certificat: CE/FCC/RoHs
Greutate (g) 78.6
Tip controller Phison
SKU: PBU480GS25SSDR Categorie:
Producator
PATRIOT
Garantie
36
Interfață SSD
SATA
Format SSD
2.5"
Capacitate SSD
480GB
Recomandat Gaming
Nu
Suport NVMe
Nu
Iluminare led
Operating voltage
5 V
NVMe
No
Interfata
SATA
Citire max
sub 1000 MB/s
Format
2.5 inch
TRIM support
Yes
Capacitate
480 GB
Random read (4KB)
60000 IOPS
Random write (4KB)
60000 IOPS
Sequential read speed (ATTO)
560 MB/s
Sequential write speed (ATTO)
540 MB/s
Storage drive buffer size
32 MB
TBW rating
160
Scriere Max
550 – 750 MB/s
Sequential read speed (CDM)
550 MB/s
Sequential write speed (CDM)
490 MB/s
Controller type
Phison PS3111-S11
Power consumption (read)
1.75 W
Power consumption (write)
1.985 W
Power consumption (idle)
0.365 W
SSD form factor
2.5
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “SSD Patriot Burst, 480GB, 2.5", SATA-III”