SSD WD, 500GB, Blue, NVMe, PCe Gen3, M2, Read/Write speed: 2400/1750 MB/s
SSD-uri Interne
SSD WD Blue SN550, 500GB, PCI Express 3.0 x4, M.2
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.095,99lei
Stoc epuizat
| Producator | WD |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 500GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Hardware encryption | Yes |
| Memory type | 3D NAND |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Capacitate | 500 GB |
| TBW rating | 300 |
| Citire max | 2000 – 2500 MB/s |
| Random write (4KB) | 240000 IOPS |
| Random read (4KB) | 300000 IOPS |
| Power consumption (sleep) | 0.05 W |
| Scriere Max | 1500 – 2000 MB/s |
| Power consumption (average) | 0.075 W |
| Read speed | 2400 MB/s |
| Write speed | 1750 MB/s |
Nu există recenzii încă.