| Tip produs | Cooler |
| Compatibilitate maxima laptop | 17.3 inch |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Dimensiune ventilator | 200 mm |
| Tip conector | USB |
| Viteza rotatie maxima | 450 rpm 700 rpm |
| Nivel zgomot | 25 dB 30 dB |
| Functii | Inaltime ajustabila Anti alunecare RGB |
| Culoare | Negru |
Z4680G 21.5 FHD I7-11700 16 256+1T W11P
1 × 7.402,99lei Sub-total: 63.533,46lei (inclusiv TVA)
Stoc epuizat
111,99lei
Stoc epuizat
| Tip produs | Cooler |
| Compatibilitate maxima laptop | 17.3 inch |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Dimensiune ventilator | 200 mm |
| Tip conector | USB |
| Viteza rotatie maxima | 450 rpm 700 rpm |
| Nivel zgomot | 25 dB 30 dB |
| Functii | Inaltime ajustabila Anti alunecare RGB |
| Culoare | Negru |
| Producator | TRUST |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Tip | Cooler |
| Diagonala max. | pana la 17.3 inch |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Iluminare | Da |
| Material | Plastic |

Nu există recenzii încă.