NM-D775SILVERPLUS Neomounts by Newstar Select monitor desk mount for curved screens Specifications GENERAL Min. screen size* 10 inch Max. screen size* 49 inch Min. weight 1 kg (per screen) Max. weight 18 kg (per screen) Screens 1 VESA pattern 100×100 mm 75×75 mm VESA minimum 75×75 mm VESA maximum 100×100 mm Desk mount Grommet Clamp FUNCTIONALITY Height adjustment 27-60 cm Depth adjustment 0-63 cm Type Full motion Tilt Rotate Swivel Tilt (degrees) +45°, -45° Swivel (degrees) 360° Rotate (degrees) 180° Adjustment type Gas spring
Suporturi TV / Monitor
NM Select Monitor Desk Clamp 10-49", sil
Producator:
Neomounts
Disponibilitate:
1 în stoc
1.764,99lei
1 în stoc
| Max-Weight | >15-Kg |
|---|---|
| Mvmt-Type | 5-movement |
| Number of displays supported | 1 |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Swivel angle | 360° |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Rotating | Yes |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Maximum weight capacity | 18 kg |
| Minimum screen size | 25.4 cm (10) |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 14 kg |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Desk thickness (max) | 4.5 cm |
| Height adjustment range | 270 – 600 mm |
| Adjustable depth | Yes |
| Depth adjustment range | 0 – 630 mm |
| Tilt angle range | -45 – 45° |
| Angle of rotation | 180° |
| Package net weight | 5.2 kg |
| Minimum weight | 1 kg |
| Master (outer) case width | 500 mm |
| Master (outer) case length | 265 mm |
| Master (outer) case height | 575 mm |
| Master (outer) case gross weight | 5.2 kg |
| Master (outer) case net weight | 4.6 kg |
| Products per pallet (EU) | 72 pc(s) |
| Producator | NEOMOUNTS |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.