| Tip |
Ventilator
|
| Numar ventilatoare |
1
|
| Dimensiuni |
120 x 120 x 25 mm
|
| Dimensiuni ventilator |
120 mm
|
| Culoare |
Negru-Alb
|
| Viteza de rotatie |
1200 RPM
|
| Flux aer max. |
28.34 CFM
|
| Nivel zgomot |
23.2 dBA
|
| LED-uri |
Da
|
| Tip bearing |
Hydro
|
| Presiune statica fan |
1.3 mmH2O
|
| Altele |
Compatibil doar cu modelele de carcase AQIRYS Electra, Canopus, Alnair
|
Ventilatoare carcasa
Ventilator / radiator Carcasa AQIRYS Cetus 4P-12LD12-RGB, 120 mm, RGB
Producator:
Aqirys
Disponibilitate:
Stoc epuizat
85,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AQIRYS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Illumination colour | Multi |
| Width | 120 mm |
| Product colour | Black |
| Dimensiune | 12 cm |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Culoare | Negru |
| Rotatie maxima pe minut: | 1200 RPM |
| Led RGB | Da |
| Suitable location | Computer case |
| Fan diameter | 12 cm |
| Rotational speed (max) | 1200 RPM |
| Noise level (high speed) | 23.2 dB |
| Maximum airflow | 28.34 cfm |
| Maximum air pressure | 1.3 mmH2O |
| Pulse-width modulation (PWM) support | No |
| Fan bearing technology | Hydro bearing |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 h |
| Illumination LED | Yes |
| Number of LEDs | 12 |
| Fan connector | 4-pin |
| Power consumption (typical) | 4.42 W |
| VOLTAGE | 12 V |
| Starting voltage | 5 V |
| Rated current | 0.16 A |
| Fan current | 0.5 A |
| Depth | 25 mm |
| Height | 120 mm |
Nu există recenzii încă.