Accesorii imprimare 3D
CREALITY ENDER PLA 3D Printer Filament, Blue, 1KG, Printing temperature:
Producator:
Creality
Disponibilitate:
Stoc epuizat
103,99lei
Stoc epuizat
| Material Filament | PLA |
|---|---|
| Sustainability compliance | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Compatibility | FDM |
| Print speed | 80 mm/sec |
| Impact strength | 7 kJ/m² |
| Tensile strength | 34000 kPa |
| Bulk density | 1.25 g/cm² |
| Diameter | 1.75 mm |
| Printing colours | Blue |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.