- Connector A: HDMI Type A Male
- Connector B: HDMI Type A Male
- Housing Material: PVC
- Connector Plating: 24K Gold 15µm
- Pin Construction: Phosphor Copper
- Pin Plating: 24K Gold 3µm
- Dimensions (approx.) WxDxH: 20×34.2×10.9mm (0.79×1.35×0.43in)
Cabluri video
Cablu Lindy LY-36965, High Speed HDMI, Anthra Line
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
212,98lei
Stoc epuizat
| Tip cablu | HDMI – HDMI |
|---|---|
| Lungime cablu | 2.1m – 5m |
| Canal Ethernet | Nu |
| Connector contacts plating | Gold |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable type | Round cable |
| Supported video modes | 2160p |
| Connector housing material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector material | Gold |
| Cable diameter | 6 mm |
| HDMI Ethernet channel | Yes |
| Cable material | Copper |
| Supported graphics resolutions | 4096 x 2160 |
| Contact material | Phosphor copper |
| Shield material | Copper |
| Colour sampling | 4:4:4 |
| Nominal attenuation | 300kHz-825MHz 5dB, 825MHz-2.475GHz 5dB,2.475GHz-4.125GHz 12dB, 4.125GHz-5.1GHz 20dB |
| AWG wire size | 30 |
| Bending radius (min) | 4.8 cm |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 20 x 34.2 x 10.9 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 20 x 34.2 x 10.9 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.