- Connector A: HDMI Type A Male
- Connector B: HDMI Type A Male
- Housing Material: PVC
- Connector Plating: Gold
- Pin Construction: Phosphor Bronze
- Pin Plating: Gold
- Dimensions (approx.) WxDxH: 21.4×41.44×12.7mm (0.84×1.63×0.5in)
Cabluri video
Cablu Lindy LY-36968, HDMI-HDMI, Anthra Line
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
704,99lei
Stoc epuizat
| Tip cablu | HDMI – HDMI |
|---|---|
| Lungime cablu | peste 10m |
| Canal Ethernet | Nu |
| HDMI version | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Connector contacts plating | Gold |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable type | Round cable |
| Supported video modes | 2160p |
| 3D | Yes |
| Connector housing material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector material | Gold |
| Contact material | Phosphor bronze |
| AWG wire size | 24 |
| Cable material | Copper |
| Supported graphics resolutions | 4096 x 2160 |
| Shield material | Aluminium |
| Bending radius (min) | 9.8 cm |
| Colour sampling | 4:2:0 |
| Cable diameter | 9.8 mm |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 21.4 x 41.44 x 12.7 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 21.4 x 41.44 x 12.7 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.