Cartus inkjet HP CN056AE, yellow, 825 pagini, Officejet 6100, Officejet6600 e-AIO, Officejet 6700 Premium e-AIO, Officejet 7110 Wide, Officejet7610 AIO, NR.933XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN056AE, yellow, 825 pagini, Officejet 6100 ,Officejet6600
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
126,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate cartuș | 11-20ml |
|---|---|
| Culoare cerneală | yellow |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 12 pc(s) |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Compatibility | HP 933 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6100, 7110, 7610 |
| Colour ink page yield | 825 pages |
| Colour ink volume | 8.5 ml |
| OEM code | CN056AE |
| Package dimensions (WxDxH) | 94 x 126 x 25 mm |
| Package volume | 24 cm³ |
| Products per pallet | 4800 pc(s) |
| Pallet gross weight | 282 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Products per larger master (outer) case | 40 pc(s) |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.18 g |
| Master (outer) case gross weight | 2.18 kg (4.81 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615353; (BGX) 886111749041; (BGY) 886111749096 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111615353, 886111749041, 886111749096 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.