HDD intern WD, 3.5″, 2TB, BLUE, SATA3, 5400rpm, 64MB, adv. format (AF)
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Blue, 2TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
725,99lei
Stoc epuizat
| Interfata HDD intern | SATA III |
|---|---|
| Viteza rotatie HDD intern | 5400 rpm |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Non-operating shock | 250 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| HDD capacity | 2 TB |
| Storage drive buffer size | 64 MB |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 64 MB |
| Capacitate HDD intern | 2 TB |
| Operating shock | 30 G |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.