HDD intern WD, 3.5″, 10TB, RED PRO, SATA3, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Red PRO, 10TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
9 în stoc
4.671,99lei
9 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 128MB |
| Capacitate HDD intern | 10 TB |
| HDD capacity | 10 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Power consumption (idle) | 4.6 W |
| HDD average transfer rate | 256 MB/s |
| Power consumption (read) | 8.4 W |
| Power consumption (write) | 8.4 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.