Laptop DELL Latitude 7530, 15.6″ FHD (1920×1080) AG, Non-Touch, WVA, 250 nits, FHD IR Camera+ Intelligent Privacy, WLAN, WWAN, Carbon Fiber, Palmrest, Fingerprint Reader, Contacted/Contactless SmartCard Reader,NFC, Carbon Fiber, Thunderbolt4, FHD/IR Camera with ExpressSign- In + Intelligent Privacy, Temporal Noise Reduction, Camera Shutter, Mic, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, 12th Generation Intel vPro Enterprise with Intel Core i7-1265U (10 Core, 12 MB Cache, 12 Threads, up to 4.80 GHz), Intel Iris Xe Graphics, 16GB 3200MHz DDR4, Non-ECC, Integrated, M.2 512GB PCIe NVMe Class 40 Solid State Drive, Intel(R) Wi-Fi 6E AX211 2×2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.2, Wireless Intel AX211 WLAN Driver, No Mobile Broadband Card , 65W Type-C Adapter, 4 Cell 58 Whr Express Charge Capable Battery, Single Point keyboard English International with backlit, External ports: USB ports: 2 x USB Type-C Thunderbolt 4.0 ports with Power Delivery and DisplayPort 1.4 Alt mode, Two USB 3.2 Gen 1 ports, one port with PowerShare (available only for 12th Generation Intel Core U15 processors), Audio port: 1 x universal audio port, Video port: 1 x HDMI 2.0 port, Power-adapter port: Power Delivery (PD) supported by two USB Type-C Thunderbolt 4.0 ports, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: 1 x M.2 3042 Key-B slot for WWAN (optional), 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, Dimensions and weight: Front height: 17.73 mm, Rear height: 18.90 mm, Width: 357.70 mm, Depth: 229.75 mm, Weight (minimum): 1.54 kg, Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop DELL Latitude 7530, 15.6" FHD, i7-1265U, 16GB, 512GB SSD,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
13.034,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| Producator placa video | Intel |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Cititor amprente | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip display: | IPS |
| DisplayPort | Da |
| Camera WEB | Full HD |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Model GPU dedicat | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Da |
| Luminozitate | 250 nt |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Business |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model Procesor | 1265U |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Carucior sport Ava, gri inchis
Nu există recenzii încă.