USB Flash Drive Samsung 64GB Pendrive, USB-C 3.1 Gen1, viteza 400/MBs, Blue
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Samsung 64GB Pendrive, USB-C 3.1 Gen1,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
22 în stoc
128,99lei
22 în stoc
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Duration shock | 0.5 ms |
| Culoare | Albastru |
| Capacity | 64 GB |
| Interfață USB | USB Type-C |
| Read speed | 400 MB/s |
| Waterproof up to | 1 m |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.