| Capacitate (GB) | 32 GB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 60.2 x 20.8 x 11.2 |
| Altele | Compatibil USB 2.0 |
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive SanDisk Cruzer Glide, 32GB, USB 2.0
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
62 în stoc
45,99lei
62 în stoc
| Capacitate USB | 32GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-2.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Password protection | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 32 GB |
| Mac compatibility | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Master (outer) case width | 79.5 mm |
| Master (outer) case length | 279.1 mm |
| Master (outer) case height | 133.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 711.25 g |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.