Monitor 23.6″ PHILIPS 243V5QHABA, VA, FHD 1920*1080, 60 Hz, 16:9, 250 cd/mp, 3000:1, WLED, 178/178, VGA, DVI, HDMI, PC audio-in, Headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100×100, cablu VGA inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.6" PHILIPS 243V5QHABA, VA, FHD 1920*1080, 60 Hz, 16:9,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
993,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Display | LED |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| PC Audio in | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| User guide | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Thin client installed | No |
| Timp de raspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Energy efficiency class (old) | F |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Panel type | MVA |
| Depth (without stand) | 52 mm |
| Pixel pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Display diagonal (metric) | 59.9 cm |
| Height (with stand) | 420 mm |
| Exterior finish type | Hairline/Textured |
| Number of OSD languages | 22 |
| Annual energy consumption | 40 kWh |
| Width (with stand) | 551 mm |
| Weight (with stand) | 3.66 kg |
| Width (without stand) | 551 mm |
| Height (without stand) | 344 mm |
| Weight (without stand) | 3.22 kg |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC Class B; TCO Certified; cETLus; TUV/ISO9241-307; BSMI; PSB; C-Tick; UKRAINIAN; WEEE |
Nu există recenzii încă.