Monitor 31.5″ AOC C32G3AE/BK, curbat 1000R, FHD 1920* 1080, 3H, 16:9, VA, 250 cd/ mp, 165 Hz, 4 ms, 3000:1, 178/ 178, Freesync Premium, Low Blue Light, boxe 2* 5W, Kensington lock, VESA 100* 100, 2* HDMI, DP, Headphone out, cabluri HDMI/ DP incluse, culoare negru+ rosu
Monitoare LED
Monitor 31.5" AOC C32G3AE/BK, curbat 1000R, FHD 1920* 1080, 3H,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.129,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Diagonala monitor_OLD | 31.5.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| RMS rated power | 5 W |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Adobe RGB coverage | 100% |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Screen curvature rating | 1000R |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Feet colour | Black, Red |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Number of OSD languages | 19 |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| Width (with stand) | 700.5 mm |
| Width (without stand) | 700.5 mm |
| Depth (without stand) | 111.2 mm |
| Height (without stand) | 424.2 mm |
| DCI-P3 coverage | 93% |
| Pixel pitch | 0.3637 x 0.3637 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 614431 |
| Depth (with stand) | 263.8 mm |
| Height (with stand) | 523.7 mm |
| Weight (with stand) | 6.16 kg |
Nu există recenzii încă.