Monitor 32″ BenQ SW321C, IPS, 4K 3840*2160, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, headphone out, HDR10 / HLG, Kensington lock, PIP/ PBP, VESA 100×100, Anti-Glare / Anti-Reflection, Hotkey Puck G2, 2*HDMI, DP, 3* USB, USB-C, card reader SD/ SDHC/ SDXC/ MMC, pivot, shading hood inclus, cabluri USB-C/ DP/ HDMI/ USB incluse, culoare gri inchis
Monitoare LED
Monitor 32" BenQ SW321C, IPS, 4K 3840*2160, 250 cd/mp, 1000:1,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
2 în stoc
13.562,99lei
2 în stoc
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Colour gamut | 99% |
| HDCP version | 2.2 |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Power cable length | 1.8 m |
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Grey |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Pixel pitch | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Digital horizontal frequency | 27 – 140 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 – 76 Hz |
| Pixel density | 137 ppi |
| Colour space supported | Adobe RGB, DCI-P3, sRGB |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343945 |
| Width (with stand) | 759.4 mm |
| Depth (with stand) | 340.5 mm |
| Height (with stand) | 663.6 mm |
| Weight (with stand) | 11.8 kg |
| Width (without stand) | 747.2 mm |
| Depth (without stand) | 77.8 mm |
| Height (without stand) | 448.1 mm |
| Weight (without stand) | 9.1 kg |
Nu există recenzii încă.