| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
0.5 ms
|
| Refresh Rate |
240 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Standarde |
NTSC: 75% Coverage
sRGB: 105% Coverage Adobe RGB: 78% Coverage |
| Culoare |
Negru/Rosu
|
| Putere consumata |
25 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 539 x 440 x 227 mm
Fara suport: 539 x 355 x 49 mm |
| Greutate |
Cu suport: 4.4 kg
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free FreeSync Premium |
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+23
|
| Porturi | |
| Display Port |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 24G2ZE/BK, 23.8inch, FHD IPS, 0.5ms, 240Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
85 în stoc
1.987,99lei
85 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | No |
| Display port_OLD | Da |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 0.5ms GTG |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 240 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Width (without stand) | 539.2 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Power cable length | 1.8 m |
| Response time | 0.5 ms |
| Colour depth | 6 bit |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Fast charging | No |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 240 Hz |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 280 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 280 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 105% |
| NTSC coverage (typical) | 75% |
| Adobe RGB coverage | 78% |
| Display scanning frequency | 30 – 280 KHz, 48 – 240 Hz |
| Feet colour | Black, Red |
| Annual energy consumption | 32 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 436917 |
| Width (with stand) | 539.2 mm |
| Height (with stand) | 439.8 mm |
| Weight (with stand) | 4.42 kg |
| Depth (without stand) | 49 mm |
| Height (without stand) | 322 mm |
| Weight (without stand) | 2.95 kg |
Nu există recenzii încă.