| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
350 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
82 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.3114 mm
|
| Standarde |
sRGB: 122% Coverage
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
32 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 3 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 613 x 545 x 224 mm
Fara suport: 613 x 368 x 41 mm |
| Greutate |
Cu suport: 5.5 kg
Fara suport: 3.8 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Inaltime ajustabila |
100 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 272E1GAEZ, 27inch, FHD, 4ms, 144Hz, negru
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.561,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel density | 82 ppi |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| RMS rated power | 6 W |
| Montare VESA | Nu |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Horizontal scan range | 20 – 200 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| Colour gamut | 101.5% |
| sRGB coverage (typical) | 121.9% |
| NTSC coverage (typical) | 101.5% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Chrome |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413369 |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Depth (with stand) | 224 mm |
| Height (with stand) | 545 mm |
| Weight (with stand) | 5.52 kg |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Depth (without stand) | 41 mm |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Weight (without stand) | 3.84 kg |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; UKRAINIAN |
Nu există recenzii încă.